network, earth, block chain

Co je kvantové pole a jak s ním pracovat

Kvantové pole je prostor, který propojuje vše se vším v celém vesmíru. Vesmír pak reaguje na každý náš čin, pohnutí i myšlenku. Tento prostor se také nazývá polem morfogenetickým, morfickým, informačním či Akášou nebo Indrovou sítí.

Každý člověk je jím prostoupen, ovlivňován a sám ho ovlivňuje. Také se můžete setkat s pojmem kolektivní vědomí či dalšími označeními. Je v něm ukryto vše, co se stalo, co se právě děje i co se stane, vše již je obsaženo (protože čas a prostor v podstatě neexistují).

Na každém z nás záleží, kterou informaci, situaci nebo příležitost si vybere. Jsme, tvůrci svého života. Nic není předem určeno, vše si tvoříme sami, i když ne vždy na vědomé úrovni. Proto by naším cílem měl být vědomý život, abychom ho mohli vědomě ovlivňovat. 

Většinou ale vysílání jemné energie, v podobě intuice a pocitů neposloucháme. Někdy k nám určitá myšlenka doputuje a my si ji na okamžik uvědomíme, rozumem ji umlčíme, přebijeme pádnými argumenty.

Jestliže delší dobu ignorujeme jemné síly, pak se stále opakují a zesilují v podobě různých nehod a nepříjemných situací, a když nám ani toto nestačí a my stále nechápeme, pak se to projeví na úrovni fyzické nebo psychické ne-mocí. Následuje potlačování příznaků medikamenty, tedy další snaha o umlčení. Kam to vede víme a známe všichni ať z vlastní vědomé či zatím nevědomé zkušenosti nebo z našeho okolí.

Co vysíláme, to přijímáme

Na kvantové pole jsme stále napojeni, záleží na tom, jaké máme právě myšlenky a pocity. Tento náš stav určuje naši úroveň vibrací a podle zákonu rezonance prožíváme život právě na takové úrovni, kterou vysíláme.

Příklad: Žijete ve strachu, i když ho nemusíte neustále cítit, protože neumíte vnímat jemné energie. To ale neznamená, že tam ten strach někde není. Je na podvědomé úrovni, někde tam dole, kam se vám ani nechce nahlédnout, prostě tam je. Máte strach, že… např. onemocníte a občas nad tím uvažujete. A protože vaše tělo a mysl se zabývá nemocemi, jste na takové úrovni, kdy vás upoutá reklama na lék. Ve vašem poli se rozjíždí kvantová vlna – myšlenka podpořená emocí, a strach se posiluje. Někdy to může trvat i delší dobu, ale věřte, že takhle vás nemoc dostihne.

Příklad: Vysíláte žárlivost, nemusíte o ni mluvit, dokonce ji potlačujete, vysvětlujete si…, ale máte obavy, vysíláte ji kvantovou vlnou k partnerovi. Časem vás bude vyslyšeno a stane se, čeho se obáváte, na co myslíte. Zhmotnil se váš „sen“.

Vidíte, jak to celé funguje? A teď si představte, kdybyste si svoje přání vědomě řídili, soustřeďovali a ladili se na ně. 

Že je to těžké? Ano, lehké to není, pokud jste do teď takto neuvažovali. Ale jde to! Bude potřeba leccos změnit, přenastavit a vyladit. Nejdůležitější je se umět zklidnit na fyzické a mentální úrovni. Technik k tomu máme mnoho, stačí si vybrat.

Je na čase otevřít se jemným informacím včas, poslouchat sama sebe zevnitř a vnímat své tělo i na té nejjemnější úrovni. Uvést do rovnováhy naše tělo fyzické, mentální i duševní. Můžete začít praktikovat například jógu. Ta obsahuje vědomý pohyb i vědomý klid.

yoga, exercise, fitness
yoga, stretching, pose

Své napětí v těle také snížíte například vědomým zklidněním dechu, tím se sníží vaše tepová frekvence, tím dojde i k celkovému zklidnění organismu a tím i ke zklidnění mysli. A o tu nám jde v prvé řadě. Naše mysl je jako skákavá opice. Skáče z jednoho na druhé, skáče z minulosti do budoucnosti, ale v přítomnosti se ani neohřeje a hned je pryč. A to je ten největší zádrhel. Nejprve potřebujeme zklidnit myšlenky a pak zůstav v přítomnosti tady a teď. Zastavit myšlenky, uklidnit hladinu, vyčistit řeku a nechat ji volně plynout. Pak teprve můžeme začít tvořit a vkládat naše přání a touhy :). Naladit se na přání, prožívat ho jako by už bylo splněné…

Pokud se vám nedaří se zklidnit, nebo vás nějaká bolest omezuje a nutí, abyste na ni mysleli, pak tu je Kvantové wellness, které využívá nové technologie v přenosu IMF (Individualizované Mikroproudové Frekvence). Nemusíte na všechno být sami. Využijte zkratku v práci sama na sobě.

Kvantové wellness

Také nabízím konzultační hodiny v oblasti seberozvoje včetně meditace, hodiny jógy soukromé nebo skupinové…

Mějte krásné vědomé plynutí, vysílejte pozitivní energii, radost a lásku! Vše se vám vrátí :).
Lucie Pastírová

S úctou, Lucie Pastírová

autorka blogu a instruktorka jógy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *