Jaké by to bylo umět napravit všechny neduhy

Vnímáte, jak vaše tělo pomalu stárne, občas trpíte různými bolestmi akutními či chronickými, necítíte se dobře či máte nekvalitní spánek? Uspokojíte se odpovědí, že je to vše přirozené a mají to tak všichni? Pokud jste přijali tuto verzi a nechcete na tom nic měnit, pak je to vaše rozhodnutí, ale věřte, že je čas na změnu.

Nejdříve bych vám ráda předložila pár informací, a pak představila nové řešení ne-mocí v oblasti fyzické i mentální.

Stejně jako byl před několika lety osobní počítač či mobilní telefon utopií, tak se dnes může moje nabídka zdát jako sci-fi. Ale v dnešní době už každý svůj mobilní telefon má, protože se technologie rychle vyvíjejí a také zmenšují. Proto je níže popsaná metoda dostupná nám všem již dnes.

Nejprve pár informací

Naše buňky a tudíž i tělo stárne a trpí různými neduhy, protože jim svým chováním „házíme klacky pod nohy“ a ony se pak nemohou dostatečně regenerovat a tím se navracet ke svému zdraví, ke své naprogramované funkci. Existují různé techniky jako například meditace, vědomá relaxace, očistné techniky dýcháním a podobně, kterými očišťujeme tělo od fyzických či psychických blokád a tím mu umožňujeme navrátit se zpět do harmonie, rovnováhy, a tedy zpět ke zdraví. Pro mnohé jsou tyto techniky náročné časově nebo mentálně (neznám nebo nevěřím – vzniká z nesprávného pochopení nebo z nedostatku informací). Pro ty, kteří se zabývají spíše zrychleným životem a používají k němu hlavně levou mozkovou hemisféru a uznávají jen fyzická těla, mám několik všeobecně známých a podložených informací.

Co je dobré vědět

Klidové membránové napětí (KMN) je rozdíl potenciálů uvnitř a vně buňky za klidových podmínek (tzn., že KMN u zdravých buněk kosterní svaloviny je napětí −80 mV (miliVoltů), u neuronů je přibližně −70 mV, u Purkyňových buněk v srdci je to až −95 mV.

Zdravý orgán, kosti, tkáně…, vykazují určité frekvence. Pokud je některá část poškozená, frekvence se mění.

Tolik analýza pro levou hemisféru 🙂

Pro ty, kteří používají pravou hemisféru nemusím podávat žádné důkazy ani vysvětlovat propojenost a vibrace, stačí se zmínit o tom, že naše tělo se skládá z fyzického těla, éterického těla a duše, a ta je spojena s velkou duší, čirým vědomím a vše je propojené a vibruje.

Pro všechny dohromady ještě jedna připomínka a to, že vše, tedy včetně člověka, vyzařuje určité frekvence a kvantovým polem se přenáší informace. Každá bytost má okolo sebe bioenergetický obal, morfogenetické pole. To není žádné sci-fi, ale dnes i vědecky prokázaný fakt.

Ještě váš mozek potřebuje nějaké definice z odborného světa? Zde jsou.

Mikroproudy

  • Jedná se o nový přístup při léčbě akutních a chronických stavů pohybového aparátu. Tato metoda využívá k léčbě tzv. mikroproudy, tj. řádově nižší elektrický proud než běžné přístroje fyzikální terapie. Mikroproudy jsou nejblíže fyziologické podstatě buňky a komunikují právě s elektrickým napětím samotné buňky. Tato léčba urychluje hojení tkáně a znovuobnovení buněk.
  • Dodávka mikroproudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky. Buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a pro výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioeneregetické pole člověka a jeho orgánů dochází k harmonizaci orgánů, která dostávají možnost vrátit se do původního zdravého nastavení.

Vibrace

  • Člověka si také můžeme představit jako mechanickou soustavu vykazující řadu rezonančních frekvencí. Odezva organizmu na účinek vibrací závisí na intenzitě vibrací a na délce působení vibrací na organizmus.

Rezonanční frekvence

  • Rezonance je ve fyzice snaha systému kmitat na větší amplitudě – více při určitých frekvencích než při ostatních frekvencích. Tyto frekvence jsou známy jako rezonanční frekvence. Při těchto frekvencích mohou i malé pravidelné síly způsobovat velké amplitudy kmitů, protože systém uchovává energii kmitáním…

Existuje jasná spojitost mezi tím jak myslíme, jak se cítíme a jak se chováme (vypadáme). Z tohoto jasného vzorce vyplývá, že pokud nás bude něco bolet, nebudeme se cítit dobře a podle toho budeme vypadat (ztrápeně, unaveně…) a tak i jednat. V každé rovnici platí, že pokud změníme/nahradíme jednu veličinu jinou, pak se zákonitě změní i ostatní veličiny.

A k čemu jsou všechny tyto informace?

Pro pochopení jak jednoduše můžeme pomoci našemu tělu navracet se zpět ke zdraví, zbavit se bolesti, eliminovat stres, posílit sebedůvěru či se lépe koncentrovat… K tomu všemu stačí kombinace a vzájemné působení frekvencí, vibrací a mikroproudů.

Jaký přístroj používám?

Přístroj Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Zařízení Healy je navrženo tak, aby vám ulevovalo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu i duševních onemocnění.

Přístroj umí skenovat a analyzovat každou buňku a napětí v buněčných membránách v našem těle, a vše v našem bioenergetickém poli. Na základě analýzy doporučí kombinaci harmonizujících frekvencí, mikroproudů a vibrací, kterými následně stimuluje konkrétní orgány, meridiány nebo celé tělo, a tím i mysl, zkrátka pošle do našeho bioenergetického pole potřebné informace.

Healy -chytrá krabička


Proč používám právě tento přístroj?

Se vším, s čím se v životě setkáváme (myšlenky, věci, situace…), má pro nás nějaký význam. Nejde o náhodu, ale o cílené setkání, které buď přijmeme nebo odmítneme (vždy máme možnost volby).

O přístroji jsem se dozvěděla v době, kdy jen o pár týdnů dříve přišla zpráva o vážné nemoci mé velmi blízké osoby. Protože se zabývám jógou, tedy tělem, myslí i duší společně, a protože mám určité povědomí o frekvencích, o fungování našeho těla na bázi fyzické, mentální i duchovní, nebyl pro mě problém pochopit funkčnost a přínos nového přístroje v oblasti našeho zdraví a života vůbec. Volba byla jasná, přístroj kupuji. Okamžitě jsem začala testovat přístroj na sobě, své rodině včetně psa a kočky :-). I můj manžel, který je zásadní levohemisferista :), při vyšší dávce frekvencí cítil procházející energii v levé ruce, moje dcera ji cítí kolem hlavy, atd… Samozřejmě záleží na tom jaký program si pustíte, co chcete řešit. Pes a kočka neříkají nic, ale vládne u nás harmonie a klid protože přístroj zvládá i vyladění energií v domě. Na tom není nic divného, zvládají to éterické oleje, vykuřovadla i hudba a meditace, tak je jasné, že to zvládnou i frekvence.

Za krátkou dobu si mě přístroj Healy velmi získal. Disponuje cca 140 různými programy v několika balíčcích. Protože jde o frekvence, a již jsme obeznámeni s kvantovým polem i bioenergetickým polem každé bytosti, lze konkrétní programy posílat i na dálku, samozřejmě za předpokladu, že známe „IP“ adresu příjemce, v tomto případě vaše jméno, datum a místo narození a vaše foto :-).

Pro koho je frekvenční řešení vhodné?

Pro ty, jejichž energetická rovnováha je narušena, některé buňky můžou být tak vystresované, že cítíte bolest…, nebo vaše ohebnost a bystrost už není, co bývala…, možná trpíte nespavostí nebo spavostí, ale spánek je nekvalitní a vy se budíte neodpočatí…, možná, že jste zatím vitální, sportujete, ale máte před sebou důležitý závod nebo jiné měření sil…, nebo je na pořadu dne nějaké učení či zkouška? Ať tak či tak, máte jedinečnou příležitost otestovat legální doping v podobě energií, mix frekvencí, vibrací a mikroproudů namíchaný právě pro vaše konkrétní řešení. Pomozte svým buňkám ve svalech, kostech, kůži, srdci, mozku…, pomozte jim nastartovat jejich regeneraci a tím i návrat k jejich přirozenosti a zdraví. Právě teď můžete „dotankovat“ své buňky a podpořit je v jejich boji proti vašemu zacházení ať mentálnímu nebo fyzickému. Zlepšíte si paměť, postřeh, zvýšíte svojí svalovou výkonnost, vaše bolesti se dají na ústup, tělo se začne stávat opět pružnějším, objevíte novou energii a váš spánek bude jako za mlada 😊.

Pro koho není toto řešení vhodné?

Pro těhotné, pro osoby s epilepsií, pro ty, kteří mají v těle kovové implantáty…

Jak celý proces probíhá?

  1. Nejprve vyberete dobu působení a provedete platbu. 
  2. Na e-mail vám přijde požadavek na odeslání fotografie, celého jména, data i místa narození.
  3. Zavolám vám a domluvíme termín i vhodnou frekvenční terapii. 
  4. V tomto čase můžete sledovat vliv frekvencí.

A co na to klienti?

"Již delší dobu mám problémy s velkými klouby. Užívám sice léky, ale přidal jsem k tomu frekvenční terapii (3 hodiny, každý den jednu) a v podstatě ihned jsem pocítil úlevu..."
Radim z Brna
Klient
"Přesto, že na tyhle věci moc nevěřím, cítil jsem v době puštěných frekvencí lehké vibrace v ruce! Tak to asi něco dělat bude :)."
Roman
Klient
"Mám mnoho zdravotních problému, jedním z nich jsou bolavá záda. Již po první terapii jsem zaznamenala jistou úlevu."
Dana z Prahy
Klientka
"Moje dcera (6 let) měla velké bolesti hlavy s citlivostí na světlo. Snažila se spát, ale probouzela se s pláčem. Po frekvencích na 30 minut se stav rapidně zlepšil, pak jsme je dali ještě 2x a už je zase čiperka :)"
Ivana K
Klientka
"Mně frekvence pomohly na spánek. Nechal jsem si udělat analýzu Ochranné programy, a spustit na večer vyhodnocené frekvence... "
Robert
Klient
"Byla jsem hodně přetažená z práce, nechala jsem si udělat analýzu na Zaměstnání/spánek, a vyšlo mně nejvíc na akutní vyčerpání, extrémní stres a vyvážený spánek. Následné frekvence mně dost pomohly. "
Monika
Klientka