Kvantové wellness

Vnímáte, jak vaše tělo pomalu stárne, občas trpíte různými bolestmi akutními či chronickými, necítíte se dobře či máte nekvalitní spánek? Uspokojíte se odpovědí, že je to vše přirozené a mají to tak všichni? Pokud jste přijali tuto verzi a nechcete nic měnit, je to vaše rozhodnutí, ale…

...možná je čas na změnu.

Dopřejte si KVANTOVÉ WELLNESS

Co je wellness?

Wellness znamená cestu k souladu mysli, duše a těla. Cílem je, aby se člověk cítil dobře, což by mělo plynout z duševní, fyzické, okolní a sociální pohody (tolik definice z Wikipedie 😊). Moc mě baví, když se věci vzájemně propojují a nevylučují, i když mají jiný název, protože definice jógy je harmonie těla, mysli a duše… Vše vede ke stejnému cíli, a to je dobře.

Co je kvantové pole a jak se s ním dá pracovat?

Kvantové pole je prostor, který propojuje vše se vším v celém vesmíru. Vesmír pak reaguje na každý náš čin, pohnutí i myšlenku. Tento prostor se také nazývá polem morfogenetickým, morfickým, informačním či Akášou nebo Indrovou sítí. Každý člověk je jím prostoupen, ovlivňován a sám ho ovlivňuje.

Také se můžete setkat s pojmem kolektivní vědomí či dalšími označeními.

Je v něm ukryto vše, co se stalo, co se právě děje i co se stane, vše již je obsaženo (protože čas a prostor neexistují). Jen pro úplnost, ne vše je identické, ale vzhledem k větší problematice se spokojíme s výše uvedeným.

Co vás v kvantovém wellness čeká a proč byste ho měli zařadit do svého života?

Působením frekvencí harmonizujeme bioenergetické pole nebo stimulujeme konkrétní poškozený orgán, tkáň, kost… na buněčné úrovni. 

Necháte se unášet na frekvenčních vlnách, které z vás sejmou stres a napětí. Dodají vám energii a pozvednou vás na mysli i na duchu. Zacílí na konkrétní místo ve vašem fyzickém či energetickém těle a zažehnou ozdravný proces.

Jaká je reakce tkáně na kterou působíme?

Je to úžasná zkratka pro práci sama na sobě, je to eliminátor bolestí, stresů i špatných nálad a samozřejmě pohlazení na těle i na duši. Je to takový legální bezbolestný doping 😊 se samými dobrými vedlejšími účinky 😊.

Jak frekvence fungují?

Jaký používám přístroj

Zařízení Healy je navrženo tak, aby vám ulevovalo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí (kostí, kloubů, svalů, bolesti hlavy,…) a podporovalo léčbu i duševních onemocnění.

Healy -chytrá krabička

Přístroj je novinkou a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, mikroproudů a vibrací.

Je špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikroproudů.

Analyzuje v informačním poli hlubší příčiny onemocnění a řeší je přímo v informačním poli.

Optimalizace informačního pole zahrnuje všechny oblasti života – duchovní, energetickou, tělesnou.

UPOZORNĚNÍ

A co ještě přístroj umí

Analyzovat váš zdravotní stav. Vybere pět nejvíce zatížených oblastí vašeho těla nebo života a následným programem je uvádí zpět do rovnováhy.

Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí, Bachových esencí, Australských květových esencí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů.

Shrnutí nabídky a průběh kvantového wellness, které lze provádět i na dálku

1) V prodejním formuláři  si vyberete četnost působení (jednu hodinu nebo 3x jednu hodinu či 10 hodin) nebo jen analýzu.

2) Vyplníte celý formulář a odešlete.

3) Na Váš email přijdou platební údaje.

4) Uhradíte příslušnou částku.
5) Emailem Vás požádám o Vaše data (celé jméno, telefon, datum a místo narození a o Vaši fotku (nevystajlovanou :-)).
6) Zavolám Vám a domluvíme termín a vhodnou terapii.
7) Před domluvenou hodinou doporučuji upravit prostor (žádné rušivé předměty nebo přístroje), Váš oděv by měl být pohodlný, také šperky jsou určitou překážkou.

8) Ve stanovenou dobu se pohodlně usadíte nebo položíte na záda, uvolníte se a zaměříte se jen na svůj dech.

7) Necháte vše v klidu plynout, budete pozorovat příval nových energií…, jinak nic :-).

Lucie Pastírová
Lucie Pastírová

MÁTE-LI NĚJAKÉ OTÁZKY

pište na e-mail: lucie@luciepastirova.cz nebo volejte: 797 976 976

Zní to dobře? Jasně! A jaká je cena?

Působení frekvencí na dálku, (osobní návštěva po domluvě).

Nebo si přejete jen vaši analýzu? Není problém

Odmítnutí odpovědnosti: Healy je lékařské zařízení pro léčbu bolesti při chronických bolestech, fibromyalgii, bolesti kostí a migréně. Zároveň funguje jako podpůrná léčba duševních onemocnění, jako jsou deprese, úzkost a související poruchy spánku. Žádná jiná použití zařízení Healy nejsou uznávána tradičním lékařstvím kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny.