Kvantové wellness

Vnímáte, jak vaše tělo pomalu stárne, občas trpíte různými bolestmi akutními či chronickými, necítíte se dobře či máte nekvalitní spánek? Uspokojíte se odpovědí, že je to vše přirozené a mají to tak všichni? Pokud jste přijali tuto verzi a nechcete nic měnit, je to vaše rozhodnutí, ale…

...možná je čas na změnu.

Dopřejte si KVANTOVÉ WELLNESS

Co je wellness?

Wellness znamená cestu k souladu mysli, duše a těla. Cílem je, aby se člověk cítil dobře, což by mělo plynout z duševní, fyzické, okolní a sociální pohody (tolik definice z Wikipedie 😊). Moc mě baví, když se věci vzájemně propojují a nevylučují, i když mají jiný název, protože definice jógy je harmonie těla, mysli a duše… Vše vede ke stejnému cíli, a to je dobře.

Co je kvantové pole a jak se s ním dá pracovat?

Kvantové pole je prostor, který propojuje vše se vším v celém vesmíru. Vesmír pak reaguje na každý náš čin, pohnutí i myšlenku. Tento prostor se také nazývá polem morfogenetickým, morfickým, informačním či Akášou nebo Indrovou sítí. Každý člověk je jím prostoupen, ovlivňován a sám ho ovlivňuje.

Také se můžete setkat s pojmem kolektivní vědomí či dalšími označeními.

Je v něm ukryto vše, co se stalo, co se právě děje i co se stane, vše již je obsaženo (protože čas a prostor neexistují). Jen pro úplnost, ne vše je identické, ale vzhledem k větší problematice se spokojíme s výše uvedeným.

Co vás v kvantovém wellness čeká a proč byste ho měli zařadit do svého života?

Působením frekvencí harmonizujeme bioenergetické pole nebo stimulujeme konkrétní poškozený orgán, tkáň, kost… na buněčné úrovni. 

Necháte se unášet na frekvenčních vlnách, které z vás sejmou stres a napětí. Dodají vám energii a pozvednou vás na mysli i na duchu. Zacílí na konkrétní místo ve vašem fyzickém či energetickém těle a zažehnou ozdravný proces.

Jaká je reakce tkáně na kterou působíme?

Je to úžasná zkratka pro práci sama na sobě, je to eliminátor bolestí, stresů i špatných nálad a samozřejmě pohlazení na těle i na duši. Je to takový legální bezbolestný doping 😊 se samými dobrými vedlejšími účinky 😊.

Jak frekvence fungují?

Jaký používám přístroj

Přístroj Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Zařízení Healy je navrženo tak, aby vám ulevovalo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu i duševních onemocnění.

Healy -chytrá krabička

Zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací.

Přístroj je novinkou a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, mikroproudů a vibrací.

Je špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikroproudů.

Analyzuje v informačním poli hlubší příčiny onemocnění a řeší je přímo v informačním poli.

Optimalizace informačního pole zahrnuje všechny oblasti života – duchovní, energetickou, tělesnou.

UPOZORNĚNÍ

A co ještě přístroj umí

Analyzovat váš zdravotní stav. Vybere pět nejvíce zatížených oblastí vašeho těla nebo života a následným programem je uvádí zpět do rovnováhy.

Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí, Bachových esencí, Australských květových esencí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů.

Shrnutí nabídky a průběh kvantového wellness, které lze provádět i na dálku

1) Vyberete si četnost působení (jednu hodinu nebo 3x jednu hodinu či 10 hodin).
2) Uhradíte příslušnou částku.
3) Na váš email přijde
   a) faktura – doklad o zaplacení
   b) žádost o vaše data (celé jméno, telefon, datum a místo narození a vaše fotka (nevystajlovaná :)).
4) Po obdržení vašeho emailu s vašimi údaji vám zavolám a domluvíme termín, a vybereme vhodnou terapii.
5) Před domluvenou hodinou doporučuji upravit prostor, (žádné rušivé předměty nebo přístroje), budete mít na sobě pohodlné oblečení a žádné šperky.

6) Ve stanovenou dobu se pohodlně usadíte nebo položíte na záda, uvolníte se a zaměříte se na svůj dech.

7) Necháte vše v klidu plynout a budete jen nasávat novou energii…, jinak nic.

Lucie Pastírová
Lucie Pastírová

MÁTE-LI NĚJAKÉ OTÁZKY

pište na e-mail: lucie@luciepastirova.cz nebo volejte: 797 976 976

Zní to dobře? Jasně! A jaká je cena?

Působení frekvencí na dálku, (osobní návštěva po domluvě).

Nebo si přejete jen vaši analýzu? Není problém

Odmítnutí odpovědnosti: Healy je lékařské zařízení pro léčbu bolesti při chronických bolestech, fibromyalgii, bolesti kostí a migréně. Zároveň funguje jako podpůrná léčba duševních onemocnění, jako jsou deprese, úzkost a související poruchy spánku. Žádná jiná použití zařízení Healy nejsou uznávána tradičním lékařstvím kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny.